top of page

Робота відділу якості охоплює всі етапи комплексу робіт зі стафірування вантажу в контейнери, а саме відбір зразків при здійсненні вхідного контролю, контроль за формуванням партії при розвантаженні в склад та обов’язковий контроль якості при відвантаженні на експорт. Відділ якості в повній мірі оснащено сучасним обладнанням. Це дозволяє оперативно визначити всі необхідні технічні показники якості сільськогосподарських культур,  що надходять на підприємство від постачальників.  Комплекс працює із зерновими, бобовими, олійними та ефіроолійними культурами.

Оснащення відділу якості лабораторним обладнанням дозволяє проводити вимірювання всіх необхідних технічних показників в зернових, бобових та олійних і ефіроолійних культурах, а також продуктах переробки с/г продукції. Основні показники, що визначаються при надходженні вантажу: вміст вологи (стандартним методом), засміченість зерна та зараженість (набір сит для кожної культури), натура зерна (пурка), вміст клейковини та її якість (глютаматик або ручний метод відповідно до вимог нормативної документації, прилад для визначення якості клейковини – ВДК), число падіння (ПЧП), вміст білку (експрес аналіз) та олійність (експрес аналіз). Визначення олійності та вмісту відділ проводить на сучасних експрес-аналізаторах, FOSS Infratec 1241 та ІНФРАСКАН-105. Прилади відкалібровано на вміст білку у перерахунку на суху речовину, кількість клейковини, вміст вологи та олійність, вміст клітковини в наступних культурах: пшениця, кукурудза, ячмінь, соя, ріпак, льон, соняшниковий і соєвий шроти та жмихи.

Відділ якості має можливість визначати наявність ГМО в ріпаку та сої – якісно і кількісно (експрес методом). Для цього ми використовуємо  тест смужки. А для отримання кількісної оцінки даних разом із тест-смужками AgraStrip використовуємо AgraVision рідер – чутливий, зручний і легкий у використанні кількісний інструмент для обробки даних.

У процесі формування партії обов’язковим є контроль температури с/г продукції за допомогою термоштанг.

Вся робота працівників лабораторії та відділу якості спрямована на швидку обробку даних та визначення якості продукції для оперативного розвантаження транспортних засобів і надання відповідних звітів клієнтам ТОВ «ГРІНЛАЙН ТРАНСШИПМЕНТ».

bottom of page